O nas

Clinica Medica to miejsce z wieloletnią tradycją. Nasza placówka rozpoczęła swoją działalność 2 grudnia 1996r. jako pierwszy prywatny szpital zabiegowy w województwie pomorskim i Polsce północnej. Obecnie Clinica Medica to nie tylko miejsce przeznaczone dla osób wymagających zabiegów operacyjnych. W naszej klinice znajdziesz szerokie grono wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Jako placówka zapewniamy kompleksowe leczenie prywatne z takich dziedzin jak ginekologia, laryngologia, ortopedia i wiele innych, które pozwolą Ci na szybki powrót do zdrowia. Clinica Medica to miejsce dla całych rodzin. Specjalizujemy się zarówno w opiece nad najmłodszymi, jak i najstarszymi Pacjentami, a nasi lekarze na każdym kroku sprawią, że poczujesz się u nas
w pełni bezpiecznie. Znani i cenieni specjaliści to nie tylko gwarancja kompleksowej opieki, ale także odpowiedniego leczenia dostosowanego indywidualnie pod potrzeby danego Pacjenta.  W naszej placówce świadczymy usługi medyczne w zakresie prywatnym, jak i NFZ w przypadku lekarza pierwszego kontaktu.

 
Stopniowy rozwój Kliniki spowodował, że obecnie każdego roku wykonujemy ponad 500 operacji i zabiegów, 10.000 badań diagnostycznych oraz udzielamy około 25.000 porad specjalistycznych. Ideą twórców Clinica Medica było stworzenie alternatywnego dla szpitali publicznych, komfortowego, prywatnego szpitala zabiegowego, w którym zastosowano nowoczesne systemy organizacji i leczenia Pacjentów. Od samego początku istnienia najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Pacjenta, kompleksowe leczenie i organizacja na najwyższym poziomie.
 
Nasza placówka wyposażona jest w wielospecjalistyczny odział szpitalny składający się z 5 sal chorych (2 łóżkowych) oraz jednej sali intensywnego nadzoru pooperacyjnego (2 łóżkowej). Blok operacyjny wyposażony jest w pełne instrumentarium do leczenia operacyjnego w 8 specjalnościach zabiegowych, tak, aby każdy Pacjent mógł w pełni zadbać o swoje zdrowie. Podczas zabiegu najbliższa rodzina może przebywać z chorym przez cały okres leczenia. Po zabiegach operacyjnych zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalną opiekę lekarza operatora, stały dyżur lekarza anestezjologa, ścisły nadzór pielęgniarski w sali pooperacyjnej, oraz dalsze leczenie pod nadzorem lekarskim i pielęgniarskim.

 

Regulamin porządkowy CM

Obowiązek informacyjny RODO

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy Prawo Atomowe

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Rozumiem
Zbyt niska rozdzielczość aby wyświetlić stronę.